72
شبکه بهداشت و درمان میاندوآب - اخبار > بازدید معاون استانداری و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب از پروژه های عمرانی شبکه بهداشت و درمان
صفحه اصلی | دوشنبه ٠٥ اسفند ١٣٩٨
شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب در خدمت تک تک شهروندان گرامی آخرین اخبار ما را در این سایت ببینید
اخبار > بازدید معاون استانداری و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب از پروژه های عمرانی شبکه بهداشت و درمان


 

دوشنبه بیست و نهم شهریور ماه سال جاری ناصری معاون استانداری و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب از پروژه­­های؛ بال دوم بیمارستان حضرت فاطمه(س)، کیلینیک تخصصی  بیمارستان حضرت فاطمه(س) و مرکز تشخیص و درمان بیماران سرطانی بازدید به عمل آورد. 

در این بازدید دکتر حیدری مدیر شبکه بهداشت و درمان طی گزارش کاملی از روند اجرای طرحهای عمرانی گفت:  یکی از نیازهای شهرستان در عرصه سلامت تکمیل بیمارستان حضرت فاطمه(س) است که عملیات ساختمانی بال دوم آن بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد  و نیز تعداد 35 تخت به تختهای بستری آن افزوده شده است.

وی همچنین در خصوص نیاز شهروندان به کلینیک تخصصی و مرکز تشخیص سرطانی افزود: با احساس و تشخیص نیاز شهروندان به ساخت کلینیک تخصصی و مراجعه بیماران سرطانی، شبکه بهداشت و درمان همت به ساخت این مراکز نمود و اینک با عنایت خداوند منان کلینیک تخصصی با بیش از 40درصد و مرکز تشخیص سرطانی با بیش از30درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراء می باشد. و امید است با اتمام این مراکز و قرار گرفتن در اختیار مردم، نیازی از نیازهای جامعه کاسته شده و رضایت را در چهره مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی، دولت تدبیر و امید و خادمان عرصه سلامت شاهد باشیم .


خروج