72
شبکه بهداشت و درمان میاندوآب - اخبار > خیرین میاندوآب حماسه سازان میاندوآب
صفحه اصلی | شنبه ١٥ آذر ١٣٩٩
شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب در خدمت تک تک شهروندان گرامی آخرین اخبار ما را در این سایت ببینید
اخبار > خیرین میاندوآب حماسه سازان میاندوآب


 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان میاندوآب؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب‌ گفت: خیران نیک‌اندیش این شهرستان ۶۲۰ میلیون ریال در روزهای گذشته در راستای مقابله با کرونا به بخش سلامت کمک کردند.
دکترسهراب حیدری روز پنجشنبه در گفت و گو با روابط عمومی افزود: یکی از این خیران نیکوکار "حسین خدایی" است که با حضور در دفتر مدیریت شبکه بهداشت و درمان ۳۰۰ میلیون ریال وجه نقد به حوزه سلامت شهرستان اهدا کرد.
وی اضافه کرد: همچنین "ترکمن غلامی" از دیگر خیران نیک‌اندیش و با سابقه میاندوآب ۱۰۰ میلیون ریال وجه نقد به حوزه سلامت شهرستان اهدا کرد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب‌ با بیان اینک "داود اسکندرزاده" از خیران باسابقه این شهرستان در راستای مبارزه و کنترل ویروس کرونا یک دستگاه ضدعفونی اتوماتیک به ارزش ۱۶ میلیون ریال به حوزه سلامت شهرستان اهدا کرد، اظهار داشت: همچنین "سرکار خانم فرشته عزتی" و "بابک وندنوروز" از خیران دیگر میاندوآبی هر کدام به ترتیب ۵۰ میلیون ریال و ۲۰ میلیون ریال برای کمک به حوزه سلامت و تامین وسایل حفاظت شخصی برای کادر بیمارستانی در راستای کنترل و پیشگیری بیماری کرونا اهدا کردند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب‌ همچنین با اشاره به اینکه یک شهروند نیک‌اندیش دیگر در اقدامی ارزشمند، ۱۵ دستگاه اکسیژن سنج به حوزه سلامت شهرستان اهدا کرد، گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و‌ نیاز تجهیزات بیشتر در بیمارستان‌ها، شهروندان میاندوآبی از هر قشری در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود هر چه در توان دارند در راستای خدمت به هم نوع خود با تمام توان حوزه سلامت شهرستان را همراهی می‌کنند که "اباسط سلیمانی" یکی از شهروندان خیر میاندوآبی ۱۵ دستگاه پالس اکسیمتر را به ارزش ۴۵ میلیون ریال به بیمارستان عباسی میاندوآب اهدا کرد تا درجهت کمبود این دستگاه گام موثری برداشته شود.
وی بیان کرد: همچنین خانواده مرحوم "تقی گوزل‌پور" از موسسان و مدیرعامل سابق مرکز نگهداری معلولان ذهنی میاندوآب‌ چهار دستگاه تب سنج دیجیتالی به ارزش ۴۴ میلیون ریال به حوزه سلامت شهرستان میاندوآب اهدا کردند.
دکترحیدری با قدردانی از این عمل همسر و خانواده آن مرحوم گفت: از اینکه این خانواده نیز با عمل خداپسندانه و خیرخواهانه خود در عرصه سلامت با گشاده دستی و سخاوتمندی ما را یاری و همیاری کردند قدردانی می‌کنم.
دکترحیدری گفت: این کمک‌های خیران شهرستان میاندوآب، برای خرید تجهیزات بیمارستانی و لوازم حفاظت فردی در راستای پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا واریز شده است.خروج