72
شبکه بهداشت و درمان میاندوآب - اخبار > داروهای غیرمجاز و تاریخ گذشته کشف و ضبط میشوند
صفحه اصلی | سه شنبه ٠٦ آبان ١٣٩٩
شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب در خدمت تک تک شهروندان گرامی آخرین اخبار ما را در این سایت ببینید
اخبار > داروهای غیرمجاز و تاریخ گذشته کشف و ضبط میشوند


 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب
کارشناسان نظارت بر دارو و مواد مخدر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب با هدف بررسی نحوه ارائه خدمات دارویی همه روزه تعدادی از داروخانه های شهرستان و بخشهای تابعه را مورد بررسی و ارزیابی قرار میدهند.
دکتر سهراب حیدری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب با بیان این مطلب که "دارو آخرین سنگر درمان" است، نظارت دقیق و مستمر به فعالیت داروخانه ها را به عنوان یکی از وظایف این شبکه برشمرد و اظهار داشت : تمامی فعالیت های جاری در داروخانه ها مرتبا از سوی کارشناسان واحد نظارت بر دارو مورد بررسی قرار میگیرد تا در بهترین وجه ممکن دارو به دست بیماران برسد.
این بازدیدها که گاها بصورت بازدید مشترک، در هر ساعت شبانه روز، توسط کارشناسان واحد نظارت بر فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل واحد دارو و مواد مخدر شبکه بهداشت با حضور مامورین نیروی انتظامی، اداره اماکن و نماینده دادستانی از داروخانه های و مراکز عرضه مواد بهداشتی و تجهیزات پزشکی در شهرستان میاندوآب انجام میشود، تعدادی زیادی داروهای غیر مجاز و تاریخ گذشته کشف و ضبط شده و متصدی به مراجع قضایی معرفی میشوند.
وی در ادامه گفت:هدف کارشناسان نظارت بر دارو، تامین به موقع دارو، ایجاد امنیت فکری برای مردم در خصوص ارائه داروهای کنترل شده با کیفیت و همچنین همکاری با داروسازان در جهت رفع مشکلات تامین دارو در داروخانه ها هست.

کریمی روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب
خروج