72
شبکه بهداشت و درمان میاندوآب - اخبار > صنوف متخلف در اقصی نقاط شهرستان میاندوآب زیر ذره بین واحدهای نظارتی شبکه بهداشت و درمان میاندوآب
صفحه اصلی | سه شنبه ٠٦ آبان ١٣٩٩
شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب در خدمت تک تک شهروندان گرامی آخرین اخبار ما را در این سایت ببینید
اخبار > صنوف متخلف در اقصی نقاط شهرستان میاندوآب زیر ذره بین واحدهای نظارتی شبکه بهداشت و درمان میاندوآب


 

پلمپ قهوه خانه‌های متخلف در میاندوآب به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان میاندوآب، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب با اشاره به روند افزایشی شیوع ویروس کووید۱۹ گفت: این واحد‌های صنفی متخلف در بازدیدهای گروه بهداشتی این شبکه با حکم دادستانی و حضور عوامل پلیس اماکن نیروی انتظامی شهرستان میاندوآب شناسایی و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری شد.

دکتر سهراب حیدری تاکید کرد: شهروندان باید با توجه به شرایط بحرانی بیماری کرونا و وضعیت قرمز این بیماری در شهرستان میاندوآب، برای حفظ سلامت خود و بستگان و نیز قطع زنجیره انتقال ویروس کووید۱۹ از حضور خود و فرزندان خود در اماکن عمومی به ویژه قلیان سرا‌ها و قهوه خانه ها ممانعت بعمل آورند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب افزود: این شهرستان به دلیل رعایت نشدن شیوه نامه‌های بهداشتی از حالت نارنجی خارج به وضعیت قرمز تبدیل شده و طرح تشدید کنترل واحد‌های صنفی این شهرستان بر اساس مصوبه ستاد کرونا شهرستان میاندوآب در دستور کار شبکه بهداشت و درمان میاندوآب و نهاد‌های قضایی قرار گرفت.

دکتر سهراب حیدری تصریح کرد: بازرسان و ناظران این نهاد از برخی واحد‌های صنفی از جمله رستورانها، نانواییها، دفاتر پیشخوان، جایگاه‌های سوخت ، واحد‌های صنفی روزانه و ..... برای رعایت کردن شیوه نامه‌های بهداشتی بازدید می‌کنند.
توضیح اینکه متصدی سوپرمارکت که مبتلا به کرونا بوده و می بایست بمدت دو هفته دوره قرنطینه را سپری می کرد با بی اعتنایی به تذکرات بازرسان بهداشت در محل کسب خود حاضر و موجب انتشار بیماری و تهدید سلامت عمومی می شد
خروج