72
شبکه بهداشت و درمان میاندوآب - اخبار > به مناسبت گرامیداشت ایام دهه فجر برگزار گردید
صفحه اصلی | چهارشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٨
شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب در خدمت تک تک شهروندان گرامی آخرین اخبار ما را در این سایت ببینید
اخبار > به مناسبت گرامیداشت ایام دهه فجر برگزار گردید


 

به گزارش کریمی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان میاندوآب، در این نشست حجت الاسلام امامی مسئول و نماینده ولایت فقیه سپاه ناحیه شهرستان میاندوآب پیرامون حمایت از ولایت فقیه، تهاجم فرهنگی، حساسیت انتخابات پیش رو، دسیسه های دشمن در انتخابات و دعوت به مشارکت همگانی و حضور پرشور در انتخابات سخنرانی نمودند.


نمایندگی ولایت فقیه سپاه ناحیه شهرستان میاندوآب که در جمع کارکنان شبکه بهداشت و درمان این شهرستان سخن میگفت اظهار کرد: در عرصه‌های جنگ سیاسی، اقتصادی و روانی توسط دشمن، هوشیاری و بصیرت قشر تحصیل‌کرده و کارمندان دولت لازم و ضروری است.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین امامی افزود: در جنگ روانی دشمن نقاط قوت را مورد هدف قرار داده تا بتواند آن را به‌عنوان نقاط ضعف ارایه داده و از همان نقاط قوت آسیب را به کشور تحمیل نماید.
وی تصریح کرد: فضاهای اقتصادی و سیاسی سختی‌های خودش را به همراه دارد و در جنگ اقتصادی غلبه پیدا کردن با کسانی است که اهل تدبیر، تلاش و همت بزرگ باشند.
نماینده ولایت فقیه سپاه میاندوآب گفت: اما جنگ روانی، جنگ و جبهه سخت‌تر است که در حال حاضر بر کشور ما تحمیل‌شده است و به فرمایش مقام معظم رهبری دشمن در این جنگ روانی، انسان‌ها را به احساس یاس و نامیدی و بن‌بست می‌کشاند و در این احساس ناامیدی کار خودشان را انجام می‌دهند.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: درصحنه جنگ روانی، اقتصادی، سیاسی هر چه صحنه جنگ سخت‌تر شود گوهر ایمان مشخص‌تر می‌شود، در این صحنه‌ها آرایش و تزویر دشمن به صورتی است که می‌تواند صحنه کاملاً برده را به باخت تبدیل کند.


حجت‌الاسلام‌والمسلمین امامی اظهار داشت: صحنه جنگ روانی به‌ویژه استفاده از فرصت‌ها و ابزارهایی است که باور و اراده انسان‌ها و امید آنان را هدف می‌گیرد که در این صحنه‌ها، انسان‌های قوی موردنیاز است.

در حاشیه این جلسه حجت الاسلام امامی نماینده ولایت فقیه سپاه ناحیه میاندوآب به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با دکتر سهراب حیدری مدیر شبکه بهداشت و درمان این شهرستان دیدار وگفتگو کرد.
حجت الاسلام امامی ضمن تسلیت ایام فاطمیه و تبریک ایام الله دهه فجر و ابراز خوشحالی از این دیدار گفت: همگی ما خادم مردم هستیم یکی در قالب بسیج و روحانی و گروهی در حوزه ی بهداشت به انجام وظیفه مشغولند.
وی با بیان اینکه اسلام دین پاکیزگی است و دستورات بهداشتی در این زمینه جنبه ی علمی دارند افزود: اسلام به تمام ظرافت های این امر توجه داشته و فقط جنبه ی عبادی این دستورات را در نظر نگرفته بلکه علاوه بر انجام واجبات، نفع علمی آن نیز امروز ثابت شده است.
در ادامه دکتر حیدری مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب ضمن خوش آمد گویی و تبریک و تسلیت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و تبریک ایام فجر، فعالیت های خالصانه، جهادی و بسیجی وار نیروهای مسلح امروز کشور را ادامه جهاد رزمندگان دوران دفاع مقدس دانست و گفت: خوشبختانه مجموعه سپاه شهرستان همیشه در کنار شبکه بهداشت و درمان بوده اند و در راستای ارتقاء وضعیت سلامت مردم، با روی باز و جهادگونه با ما همکاری نموده اند که نمونه بارز آن خدمت رسانی به مناطق محروم شهرستان در قالب هماهنگی اعزام گروه جهادی پزشکی و خدمت به مردم حاشیه شهر در طرح شهید رهنمون است.

کریمی روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآبخروج