72
شبکه بهداشت و درمان میاندوآب - اخبار > همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سومین پایگاه سلامت شهری «لیلان چای» میاندوآب با حضور فرماندار و جمعی از مسوولان این شهرستان افتتاح شد.
صفحه اصلی | جمعه ٠٢ فروردين ١٣٩٨
جهت استفاده بهتر از سایت توصیه می شود از مرورگر فایرفاکس استفاده گردد......
اخبار > همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سومین پایگاه سلامت شهری «لیلان چای» میاندوآب با حضور فرماندار و جمعی از مسوولان این شهرستان افتتاح شد.


 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان میاندوآب، مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب در آیین افتتاح این طرح، گفت: این مرکز در زمینی به مساحت 240 مترمربع که توسط اداره راه و شهرسازی در اختیار شبکه بهداشت و درمان قرار گرفته، ساخته شده و برای احداث و تجهیز آن چهار میلیارد ریال هزینه شده است.
دکترسهراب حیدری اضافه کرد: این پایگاه جزو سه پایگاه بهداشتی میاندوآب به شمار می رود که 12 هزار نفر شامل اهالی مساکن مهر و بخشی از شهرک آیدین را پوشش می دهد.
وی با بیان اینکه مشکلات اجتماعی و بهداشتی مناطق حاشیه نشین شهر را تهدید می کند، افزود:هم اکنون حدود 23 هزار نفر در حاشیه شهر میاندوآب سکونت دارند.
دکترحیدری گفت: در صورت مساعدت شهرداری و شورای اسلامی شهر چهارمین پایگاه سلامت شهری نیز در کوی اکبرنژاد این شهر از محل اعتبارات ستاد بازآفرینی شهری احداث می شود.
کریمی روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان میاندوآب
خروج