72
شبکه بهداشت و درمان میاندوآب - اخبار > افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت روستایی سرچنار همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
صفحه اصلی | جمعه ٠٢ فروردين ١٣٩٨
جهت استفاده بهتر از سایت توصیه می شود از مرورگر فایرفاکس استفاده گردد......
اخبار > افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت روستایی سرچنار همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی


 

پروژه یک میلیاردو ۳۰۰ میلیون تومانی مرکز خدمات جامع سلامت سرچنار یکی از مهمترین پروژه های حوزه سلامت شهرستان میاندوآب میباشد، کلنگ زنی این مرکز در سال ۱۳۹۶ توسط مسئولین شهرستان میاندوآب و همچنین دکتر حیدری مدیریت شبکه بهداشت و درمان میاندوآب صورت پذیرفت.
این پروژه در زیربنایی ۵۶۰ متری، همچون پروژه های دیگر حوزه سلامت توانست در مدت زمان بندی فنی که محاسبه شده بود، ساخت و تجهیز آن به پایان برسد و نهایتا در بهمن ماه سال ۱۳۹۷ همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی توسط مسئولین استانی و شهرستانی در کنار چندین پروژه حوزه سلامت شهرستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.


این مرکز با داشتن بخشهایی از قبیل پزشک، دندانپزشک، آزمایشگاه، داروخانه، بهداشت محیط و حرفه ای، مراقبت سلامت خانواده، پذیرش، بهداشت روان، مبارزه با بیماریها، کارشناس تغذیه و کارشناس مامایی، در بهمن ماه سال جاری کار خود را به صورت رسمی آغاز و خدمات ارزنده ی بهداشتی را به همشهریان ارائه خواهد داد.


به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب، دکتر سهراب حیدری در مراسم افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت روستایی سرچنار در میاندوآب اظهار کرد: به برکت نظام و انقلاب اسلامی سطح سلامت و خدمات بهداشتی و درمانی به طور قابل توجهی افزایش یافته است.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب افزود: امروز و بعد از چهل سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در همه زمینه ها شاخص های سلامت افزایش یافته است در حالی که قبل از انقلاب, مردم حتی به ساده ترین خدمات بهداشتی و سلامتی به سختی دسترسی داشتند.
دکتر حیدری تصریح کرد: سازه هایی که عمر مفید خود را گذرانده بودند در سالهای اخیر نوسازی و تجهیز شده و سازه های مقاوم و خوب جایگزین آنها شده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب اظهار کرد: در سه ، چهار سال اخیر ۶۲ پروژه عمرانی شامل خانه بهداشت, مرکز خدمات جامع سلامت و... در بخش سلامت شهرستان احداث شده است.


وی در آخر از تلاشهای تمامی دست اندرکاران عرصه سلامت بخصوص دکتر آقازاده ریاست معزز دانشگاه علوم پزشکی که با تلاشهای بی وقفه، خود را وقف سلامت استان نموده است ،تشکر و قدردانی نمود.
از دیگر سخنرانان این مراسم مهندس قهرمانی فرماندار شهرستان میاندوآب بود.


در آخر مراسم از طرف شورای اسلامی روستای سرچنار،به تعدادی از فعالان عرصه سلامت شهرستان میاندوآب لوح تقدیر اهدا شد.
کریمی- روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآبخروج