72
شبکه بهداشت و درمان میاندوآب - اخبار > به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر و گرامیداشت سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهمن اسلامی، کارناوال موتوری و خودرویی در میاندوآب برگزار شد.
صفحه اصلی | جمعه ٠٢ فروردين ١٣٩٨
جهت استفاده بهتر از سایت توصیه می شود از مرورگر فایرفاکس استفاده گردد......
اخبار > به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر و گرامیداشت سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهمن اسلامی، کارناوال موتوری و خودرویی در میاندوآب برگزار شد.


 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان میاندوآب،این کارناوال خودرویی که با همکاری شبکه بهداشت و درمان، اداره ورزش و جوانان، ناحیه مقاومت بسیج، نیروی انتظامی و دیگر نهادهای شهرستان برگزار گردید،خودروسواران و موتور سواران حرکت خود را از ساعت 9/33 دقیقه صبح همزمان با زنگ انقلاب شروع و در خیابان های اصلی شهر رژه رفتند.
گفتنی است خودروها و آمبولانس‌های شبکه بهداشت ودرمان میاندوآب که همگی در این کارناوال با پرچم میهن عزیزمان ایران تزئین و به جمله دهه فجر مبارک باد مزین شده بودند، رژه ی فوق العاده زیبایی از خود به نمایش گذاشته و در بین تمامی خودروهای ادارات و نهادهای دولتی و غیر دولتی که در کارناوال حضور داشتند، هماهنگی، یکپارچگی و زیبایی خاص و بی نظیری را به معرض تماشای همگان گذاشتند.

روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان میاندوآب
خروج