72
شبکه بهداشت و درمان میاندوآب - اخبار > امیدواریم فاز دوم بیمارستان حضرت فاطمه(س) میاندوآب در سال 1397 به بهره برداری برسد.
صفحه اصلی | جمعه ٣٠ فروردين ١٣٩٨
جهت استفاده بهتر از سایت توصیه می شود از مرورگر فایرفاکس استفاده گردد......
اخبار > امیدواریم فاز دوم بیمارستان حضرت فاطمه(س) میاندوآب در سال 1397 به بهره برداری برسد.


 

بنابه گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب دکتر حسنی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی در بازدید از حوزه درمان شهرستان میاندوآب درگفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: توسعه فاز دوم بیمارستان حضرت فاطمه(س) تقریبا در حال اتمام است و تجهیزات بیمارستانی در اسرع وقت برای تجهیز این بیمارستان فراهم خواهد شد و امیدواریم این بیمارستان به زودی وارد چرخه درمانی شهرستان گردد و مردم گرامی شهرستان و همچنین اهالی منطقه بتوانند از خدمات پزشکی آن استفاده نمایند.
دکتر حسنی اضافه کرد: امید است که در سال 97 شاهد بهره برداری از این بیمارستان باشیم.
معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی با بیان اینکه میاندوآب به عنوان قطب درمان جنوب استان است، اظهار امیدواری کرد، تا پایان سال جاری با تکمیل و تجهیز بال دوم بیمارستان حضرت فاطمه (س)، بیشتر رشته های پزشکی در آن به مردم خدمات ارایه نمایند، تا مردم این شهرستان و همچنین اهالی شهرهای وابسته به بلوک درمانی میاندوآب، بتوانند خدمات درمانی شایسته ای دریافت نمایند.
دکتر حسنی در جریان بازدید از روند بهسازی اتاقهای عمل بیمارستان عباسی میاندوآب با ابراز خرسندی، گفت: در گذشته وضعیت اتاقهای عمل بیمارستان در شأن بیماران و مردم نبود بطوریکه همکاران نیز از این وضعیت گله مند بودند و اینک که بازسازی اتاق های عمل با کیفیت بسیار عالی انجام گرفته احساس شعف میکنم.
وی با قدردانی از دکتر حیدری مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب و همکاران بیمارستان عباسی این شهرستان افزود: اینکه کار بازسازی اتاق های عمل بدون وقفه ای در روند درمان بیماران، انجام پذیرد، اجرا شده، جای تقدیر و تشکر دارد.
دکتر حسنی در رابطه با بیمارستان مصوب 250 تخت خوابی شهرستان میاندوآب که به دست وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی کلنگ زنی شد، اظهار داشت: این یک پروژه ملی مصوب شده میباشد که امیدواریم هر چه سریعتر ساخت این پروژه آغاز گردد.
کریمی- روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان میاندوآبخروج