72
شبکه بهداشت و درمان میاندوآب - اخبار > اهدای زمین توسط خیرین حوزه سلامت در شهرستان میاندوآب
صفحه اصلی | جمعه ٠٢ فروردين ١٣٩٨
جهت استفاده بهتر از سایت توصیه می شود از مرورگر فایرفاکس استفاده گردد......
اخبار > اهدای زمین توسط خیرین حوزه سلامت در شهرستان میاندوآب


 

به همت خیر نیکوکار جناب آقای حاج جعفر علی قربانعلی نژاد ۱۰۰۰ متر زمین به حوزه سلامت شهرستان میاندوآب اهدا شد
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان میاندوآب دکتر حیدری مدیر شبکه بهداشت و درمان این شهرستان گفت : این زمین ۱۰۰۰مترمربعی که در کنار اتوبان محور میاندوآب-تبریز و در روستای ممدیل قراردارد از ارزش ریالی بالایی برخوردار بوده که ظهر امروز طی تفاهم نامه ای با خیرنیکوکار آقای حاج جعفرعلی قربانعلی نژاد به این شبکه بهداشت ‌ودرمان اهدا گردید.
دکتر حیدری ضمن تشکر از این اقدام حاج جعفرعلی قربانعلی نژاد گفت : با توجه به محدودیت اعتبارات دولتی در بخش سلامت ،ترویج فرهنگ وقف و حضور پر رنگ خیرین در این حوزه می تواند راهگشای حل بسیاری از مشکلات در این بخش باشد.
دکتر حیدری با بیان اینکه هدف شبکه بهداشت و درمان میاندوآب خدمات رسانی مناسب و مطلوب به مردم بزرگوار شهرستان میاندوآب است، اظهار امیدواری کرد: با همکاری خیرین و مسئولان بتوانیم هر چه بیشتر در پیشبرد اهداف بهداشتی درمانی جامعه گام برداریم.
آقای جعفرعلی قربانعلی نژاد پس از اهدا زمین گفت: این کار را فقط برای رضای خداوند انجام دادم و امیدوارم قبول درگاه حق تعالی قرار گیرد.
شایان ذکر است در سه سال اخیر با افزایش مراکز ارائه دهنده خدمات بهداشتی درمانی در طول اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت و درمان کمیت و کیفیت خدمات رسانی افزایش یافته، که سهم شهرستان میاندوآب از این افزایش بسیار چشم گیر است.
شبکه بهداشت و درمان میاندوآب از این عمل خداپسندانه شهروندان خیر میاندوآبی که با گشاده دستی و همت ماندگار در راستای ارتقا سلامت همنوعان و شهروندان گام برمی دارند نهایت قدردانی،تشکر و قدر شناسی خود را اعلام می دارد.
کریمی-روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان میاندوآب

خروج