72
شبکه بهداشت و درمان میاندوآب - اخبار
صفحه اصلی | چهارشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٧
جهت استفاده بهتر از سایت توصیه می شود از مرورگر فایرفاکس استفاده گردد......
اخبار


برگزاری جلسه بررسی وضعیت بهداشتی آب و فاضلاب شهرستان میاندوآب
دکتر حیدری عنوان کرد:میزان کلر باقی مانده باید در تمامی انشعابات آب آشامیدنی نواحی تحت پوشش شبکه بهداشت و درمان میاندوآب مورد قبول و در حد استاندارد باشد و کم کاری در این حوزه مورد قبول نیست.
در جلسه بررسی مشکلات آب آشامیدنی شهرستان میاندوآب درصد مطلوبیت کلر سنجی،آنالیز های میکروبی و شیمیایی آب در پاییز سال جاری در سطح شهرها و روستاها و برنامه ریزی در خصوص ارتقای نقاط ضعف آن،وضعیت بهسازی ، حفاظت و ایمنی چشمه بازیاب ،مخازن ذخیره و تاسیسات آب با همکاری اداره آب و فاضلاب روستایی مورد بررسی قرار گرفت.
 ١٥:٠٢ - سه شنبه ٢٧ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
خیران دست گیران سلامت
در سالهای اخیرعلاوه بر اهدائ چندین قطعه زمین به شبکه بهداشت و درمان میاندوآب، تعدادی پروژه بزرگ و کوچک در حوزه سلامت نیز توسط خیرین سلامت در این شهرستان اجرا و عملیاتی شده است.
در ادامه روند دیدارهای مدیریت شبکه بهداشت و درمان این شهرستان و در راستای تقدیر و تجلیل از خیرین سلامت شهرستان میاندوآب، دکتر حیدری مدیر شبکه بهداشت درمان به همراه رضازاده مسئول حراست و کریمی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان میاندوآب در منزل فرزند بزرگ خیر محترم مرحوم حاج غلام قربانی حضور یافته و با وی دیدار نمودند.
 ١٥:١٢ - دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
ساخت پایگاه فوریت پزشکی جاده ای محور تپه رش- میاندوآب توسط خيرين سلامت دهستان للکلو از توابع شهرستان میاندوآب
به حول و قوه الهی پروژه پایگاه جاده ای فوریتهای پزشکی محور تپه رش - میاندوآب که از زمان شروع ساخت تا اتمام و راه اندازی کمتر از یکسال به طول خواهد انجامید، پس از تكميل و افتتاح قادر خواهد بود خدمات پیش بیمارستانی برای بیماران اورژانسی و مصدومان جاده ای به جمعيت تحت پوشش آن منطقه ارائه نماید.
ساخت پایگاه فوریت پزشکی محور پرتردد و حادثه خیز تپه رش-میاندوآب كه هزينه ساخت و اهداء زمين آن توسط خيران سلامت دهستان للکلو صورت گرفته با نظارت دفتر فنی مهندسی دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی و شبکه بهداشت و درمان میاندوآب بیش از ۸۵ درصد پيشرفت فیزیکی دارد.
 ١٤:٥٧ - يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
بچه باارزش و البته عجول در آغوش تکنسینهای فوریت پزشکی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب
بچه باارزش و البته عجول بعد از 13 سال انتظاردر آغوش تکنسینهای فوریت پزشکی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب به زندگی سلام کرد
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان میاندوآب، یک بچه با ارزش میاندوآبی، پیش از انتقال به بیمارستان، در خانه به کمک تکنسینهای اورژانس میاندوآب به دنیا آمد.
 ٢٢:١٠ - چهارشنبه ٢١ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آیین گرامیداشت روز دانشجو، ویژه دانشجویان دانشکده پرستاری شهرستان میاندوآب برگزار شد. ++ تصویر
🔹دکتر حیدری ضمن تبریک این روز به دانشجویان، رسالت اصلی دانشجو را پژوهش و دانش‌جویی معرفی کرد و عنصر موفقیت در این دوران را حقیقت‌جویی و حقیقت‌طلبی دانست. وی همچنین از دانشجویان خواست نسبت به جامعه خود احساس مسئولیت داشته باشند تا بتوانند پایداری، تحول و پویایی را ایجاد نمایند.
آیین بزرگداشت روز دانشجو با حضور دکتر سهراب حیدری مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب، دکتر بویر و دکتر مقدم روسای بیمارستانهای عباسی و حضرت فاطمه، مسئولین شبکه بهداشت و درمان میاندوآب، اساتید دانشکده پرستاری و حضور پر شور دانشجویان در سالن کنفرانس دانشکده پرستاری این شهرستان برگزار شد.
 ٢١:٤٨ - چهارشنبه ٢١ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب به مناسبت روز دانشجو
پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب به مناسبت روز دانشجو
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب، دکتر سهراب حیدری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب در پیامی روز دانشجو را تبریک گفت در این پیام آمده است
 ١٠:١٨ - دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اجتماعی شدن سلامت؛ رویکردی نوین برای تامین مشارکت مردم
مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب با بیان اینکه مشارکت مردمی در ھمه امور قطعاً مفید و موثر است، گفت: ما به عنوان خدمتگزاران مردم در عرصه سلامت از ھر اقدام و عملی که به سلامت جامعه ختم شود، حمایت خواھیم کرد.
اولین جلسه خانه مشارکت مردم در سلامت با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان، رئیس مرکز بهداشت، مدیر مالی،حراست، کارشناس امور اجتماعی و روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان میاندوآب و همچنین روسای سازمانھای مردم نھاد، رئیس کانون بازنشستگان، مسئولین و نمایندگان برخی از ادارات و سازمانهای مرتبط با سلامت، با محوریت بررسی اقدامات مشترک در حوزه بھداشت در سالن کنفرانس دانشکده پرستاری شهرستان میاندوآب برگزار شد.
 ١٢:٥٢ - شنبه ١٧ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دستهای خیرین همیشه سبز
خیران میاندوآبی در کنار شبکه بهداشت و درمان میاندوآب
خیر میاندوآبی با حضور دوباره خود در دفتر مدیریت شبکه بهداشت و درمان میاندوآب با اهداء مبلغ 10 میلیون ریال به عرصه سلامت شهرستان کمک نقدی نمود
 ١٤:٠١ - يکشنبه ١١ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
افتتاح درمانگاه شبانه روزی دکتر محمدزاده در میاندوآب
معاینه، سرم تراپی، تزریقات،ECG ،CPR ، در درمانگاه خصوصی دکتر محمدزاده
درمانگاه شبانه روزی دکتر محمد زاده با حضور مدیریت و مسئولین شبکه بهداشت و درمان و همچنین مسئولین شهرستان و تعدادی از اهالی میاندوآب افتتاح گردید
 ١٢:١٥ - يکشنبه ١١ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
کلینیک سیار دندانپزشکی در میاندوآب فعال شد
مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: کلینیک سیار دندانپزشکی در روستاهای محروم این شهرستان فعال شد.
خدمات دندانپزشکی رایگان در راستای سیاست های برنامه تحول سلامت ازسال 95 دراین شهرستان برای سومین بار کلید خورد
 ١٠:٣٢ - يکشنبه ١١ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
ویزیت رایگان در مناطق حاشیه نشین شهرستان میاندوآب به مناسبت هفته بسیج انجام گردید
طرح ویزیت رایگان به مناسبت هفته بسیج در شهرستان میاندوآب اجرا می شود
به همت بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت و درمان میاندوآب، طرح ویزیت رایگان با شعار هزار پزشک هزار مسجد در حاشیه شهر میاندوآب انجام شد
 ١٤:٥٩ - دوشنبه ٥ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
وجود خیرین سلامت طنین تپش قلب جامعه است
خیر میاندوآبی مبلغ 10 میلیون ریال به حوزه سلامت شهرستان میاندوآب کمک مالی نمود
یکی از پرسنل خیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب در حاشیه برگزاری اولین مراسم مجمع سلامت شهرستان میاندوآب مبلغ ده میلیون ریال به حوزه سلامت شهرستان میاندوآب اهدا کرد
 ١٥:٠٣ - شنبه ٣ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
امحای چهار تن انواع موادغذایی غیرقابل مصرف در میاندوآب
مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب از امحای بیش از چهار تن انواع مواد غذایی غیرقابل مصرف انسانی در این شهرستان خبر داد
امحای چهار تن انواع موادغذایی غیرقابل مصرف در میاندوآب
 ١٣:٢٨ - شنبه ٣ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری مراسم گرامیداشت روز جهانی رادیولوژی در شبکه بهداشت و درمان میاندوآب
همایش بزرگداشت روز جهانی رادیولوژی در میاندوآب برگزار شد
به مناسبت روز جهانی کشف اشعه ایکس، جشن روز رادیولوژی با حضور جمعی از مسئولین و کارکنان شبکه بهداشت و درمان میاندوآب در سالن کنفرانس بیمارستان عباسی این شهرستان برگزار شد
 ١٠:٣٣ - سه شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
بندگی یعنی در کوچه پس کوچه های زندگی، دست کسی را بگیری...!
نیات خیر و قدمهای ارزشمند خیران میاندوآبی در کنار بهداشت و درمان
مدیر مسئول آزمایشگاه دکتر هاشم پور(سایه روشن) جناب آقای رمضان مطلبی مبلغ 20 میلیون ریال به حوزه سلامت شهرستان کمک نقدی نمود.
 ١٧:٤٥ - سه شنبه ٢٢ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>