English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٢٠ آذر ١٤٠٢

شبکه های بهداشت و درمان استان

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 80
کل بازديدکنندگان : 797143
بازديدکنندگان آنلاين : 6


 

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی میاندوآب

دکتر یوسف روستا، ریاست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی میاندوآب به مناسبت 13 آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی پیامی صادر کرد

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

سیزده آبان در تاریخ انقلاب جایگاه ویژه ای دارد چرا که دانشجویان متعهد و انقلابی ایران توانستند در امتداد خون شهدای دانش آموز، با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا قدرت شکست ناپذیری این طاغوت زمان را در هم شکنند و فریاد ظلم ستیزی انقلاب ایران را در صحنه های بین الملل طنین انداز نمایند.

واقعه سیزده آبان که به تعبیر معمار کبیر انقلاب اسلامی، انقلاب دوم نامیده شد، به دل مومنان قوت بخشید و غروری مقدس و حماسه آفرین را در آنان تابانید و درسهایی بزرگ از شهادت و رشادت و دلیری به آنان آموخت. در سیزدهم آبان، مردم سرافراز ایران به همه ی مستضعفان جهان نشان داد که دیوار ستم، شکستنی است.

اینجانب از همه کارکنان، اساتید و دانشجویان ارجمند دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی میاندوآب، با گرامیداشت یاد همه شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، همگام با اقشار مختلف مردم قدرشناس ایران، در مراسم راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار، حضوری فراگیر و گسترده داشته و ضمن تجدید میثاق با آرمانهای والای انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی ابراز نمایند.

دکتر یوسف روستا

رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی میاندوآب

12 آبان ماه 1402

 


خروج
آدرس : ارومیه ، بلوار رسالت ، کوی اورژانس تلفن 32234897 کد 044 کدپستی 5714783734 کلیه حقوق متعلق به سایت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی ارومیه میباشد © - Copyright 2014 - UMSU.AC.IR - All RIghts Reserved اخبار بازدید سایت : 797143 | آنلاین : 6 | امروز : 80